Charakterystyka kredytów gotówkowych w internecie

Opublikowano w 2015-02-25
Napisany przez Site Owner

Różnorodne formy kredytowania są w nowoczesnej gospodarce bardzo pożądane. Społeczeństwo pożąda bowiem, zgodnie z filozofią konsumpcjonizmu, jak najszybszych możliwości pozyskania taniej gotówki na spełnienie własnych potrzeb zakupowych. Najszybszą drogą do osiągnięcia tego celu jest oczywiście internet. Wiele instytucji finansowych zaobserwowało w globalnej sieci ogromny potencjał nawiązywania współpracy ze standardowymi kredytobiorcami. Oczywiście pożyczki gotówkowe w internecie nie mają bardzo niskich kosztów, ale są to instrumenty godne profesjonalnego omówienia. Zacznijmy, jak zwykle od podstaw. Sprawdź ekredytowymarket.pl ranking kredytów gotówkowych wybieramy najlepsze z możliwych ofert.

Koszty zaskakująco wysokie w kredytach gotówkowych internetowych

Kredyty gotówkowe, a raczej pożyczki posiadają ogromną realną roczną stopę oprocentowania. W realnej rocznej stopie oprocentowania zobaczysz prowizje, termin spłaty zobowiązania, wszystkie opłaty dodatkowe. Firmy funkcjonujące na rynku kredytowania w sieci to najczęściej parabanki, podejmujące niesamowicie duże ryzyko podczas współpracy z klientami „multimedialnymi”. Parabanki zabezpieczają się w internecie nie tylko bardzo dużymi odsetkami, ale udostępniają początkującym klientom tylko kilkaset złotych na start. Dopiero po zbudowaniu określonej reputacji na portalu pożyczkowym klient ma szansę otrzymać coraz więcej pieniędzy. Kwoty te nie dochodzą jednak do bardzo dużych, ekstremalnych poziomów. W pożyczkach internetowych spotyka się najczęściej oprocentowanie stałe. Dzięki temu umowa uniezależnia się od polityki monetarnej prowadzonej przez Narodowy Bank Polski.

Wiarygodność danych w internecie to podstawa dla dwóch stron

Pożyczki w internecie wymagają od kredytobiorcy podania numeru rachunku osobistego i przelania przynajmniej jednego grosza na konto kredytodawcy. Dzięki temu uzyskuje się wiarygodność danych osobowych. Umowę podpisuje się najczęściej drogą elektroniczną, bez potrzeby wychodzenia z domu. Zwyczajowo w pożyczkach internetowych występuje możliwość jednego odroczenia spłaty, bez żadnych konsekwencji formalnych, ani uruchomienia funkcji karnych odsetek. Nie zgadzaj się nigdy na żadne opłaty dodatkowe przed otrzymaniem pieniędzy z instytucji udzielającej kredytów. Zaoszczędzisz sobie tym samym wielu problemów finansowych i formalnych.  

Komentarze

Nie ma komentarzy

Posting comments after has been disabled.

© 2019 Lokata Happy, all rights reserved

Website powered by PyroCMS