Kredyty dla osób zadłużonych.

Opublikowano w 2015-12-04
Napisany przez Site Owner

Kredytowanie osób już zadłużonych to bardzo szerokie pojęcie. W teorii osobą zadłużoną jest każdy kto ma jakikolwiek kredyt albo pożyczkę w jakiejś firmie pożyczkowej albo banku. W potocznym rozumieniu jednak kredyt dla zadłużonych to kredyt, który jest dla osób, które mają już problemy ze spłacaniem swoich zobowiązań. Często kredyty dla zadłużonych otrzymują osoby z negatywną opinią i historią w Biurze Informacji Kredytowej oraz komornikiem sądowym. Kredyty gotówkowe są dostępne dla każdego- w skrócie nawet dla zadłużonych. Trzeba powiedzieć jasno, że osoby, które są zadłużone i kredyty gotówkowe to coś czemu ciężko się połączyć, jedynym rozwiązaniem są kredyty gotówkowe dla zadłużonych, tylko w tej wersji. Przez negatywną historię kredytową dostęp jest ograniczony.

Warunkiem oczywiście jest posiadanie nieruchomości i stałego źródła dochodu. Niektóre banki także niechętnie udzielają kredytów zadłużonym, mimo, że upierają się przy kredytach bez biura informacji kredytowej. Prawda jest taka, że każdy klinet jest traktowany w pewnym sensie wyjątkowo i każda osoba jest brana pod uwagę z osobna.

Kredyty dla firm, które już są zadłużone.

Na rynku kredytowym istnieją też firmy, które zajmują się udzielaniem kredytów w stronę firm już zadłużonych. Prawda jest taka, że firma w dobrej kondycji finansowej oraz ze stażem na rynku pracy nie będzie miała żadnych problemów z dostaniem kredytów. Niektóre banki deklarują, że są w stanie pożyczać wielu małym firmom nawet miliony, ale jak zawsze są u dołu małe druczki i warunki. Kiedy analizuje się oferty banków dla przedsiębiorstw, banki są bardzo chętne do pożyczania nawet paru milionów złotych. Jednak, żeby uzyskać ten kredyt trzeba spełnić ogrom wymogów, głównie chodzi tutaj o dokumentację związaną między innymi z kondycją firmy. Dla firm, które nie spełnią wymienionych przez bank wymogów, albo po prostu potrzebują mniejszej kwoty, banki wychodzą z propozycją rachunku bieżącego, karty kredytowej albo debetu na jej koncie. Takie pożyczki rozpoczynają się od kilku tysięcy złotych a kończą się nawet na kilkuset tysiącach złotych.

Trudniejsza sytuacja jest kiedy postępowanie przeciwko sprawie prowadzi sądowy komornik, wtedy o wiele trudniej dostać kredyt. Oczywiście można uzyskać jakąś oddłużającą pożyczkę ale znalezienie jej jest o wiele trudniejsze niż zwykłego kredytu gotówkowego.

Komentarze

Nie ma komentarzy

Posting comments after has been disabled.

© 2019 Lokata Happy, all rights reserved

Website powered by PyroCMS